Jak działa promocja Od nowych środków?pro-zysk-od-nowych-srodkow

Do 31 sierpnia 2016 roku trwa promocja „Od nowych środków”, kierowana do inwestorów Pro-Zysku. Można wypracować granicę alokacji na atrakcyjnych warunkach ważną przez rok. W artykule tłumaczymy działanie promocji.

Nasi inwestorzy, na co dzień korzystają z wielu atrakcji ofertowych przygotowywanych przez Pro-Zysk. „Od nowych środków” dotyczy ustalania granicy alokacji kapitału przez rok bez dokonywania darowizny i jest kierowana do klientów, którzy dołączyli do naszej platformy przed 1 czerwca 2016 bez udziału w „Wiosennej Promocji”.

Aby skorzystać z możliwości promocji, należy wysłać zgłoszenie mailowe na adres p.kycia@pro-zysk.pl z informacją o chęci skorzystania z promocji, a następnie do 31 lipca dokonywać zakupów przez aplikację Pro-Zysk.

W momencie uzyskania mailowego zgłoszenia, Organizator sprawdza aktualną wartość kupionych pożyczek. 31 sierpnia 2016 Organizator dokonuje czynności ponownie, aby uzyskać informacje potrzebne do wyliczenia wysokości nowej granicy alokacji. Wartość tą stanowi różnica pomiędzy wartością zakupionych pożyczek (ustaloną na moment zakończenia Promocji), a wartością zakupionych pożyczek w momencie dokonania zgłoszenia udziału w Promocji. System powiększa otrzymaną wartość o 10%. W artykule Od nowych środków – promocja dla inwestorów jest przykład ustalania nowej granicy dla kwoty początkowej 70.000 zł.

Nowa kwota alokacji kapitału obowiązuje na promocyjnych warunkach (tj. bez darowizny) w okresie 1 września 2016 roku do 31 sierpnia 2017 roku. Szczegóły Promocji znajdują się w regulaminie.