Już wkrótce PCC-3 wyślesz szybciejTuż po świętach wielkanocnych zauważysz kilka nowości na platformie. Dotyczyć będą głównie rozliczania podatku od czynności cywilnoprawnych.

 

Najważniejsza zmiana to możliwość przesyłania PCC-3 prosto z systemu. Wysyłka dokumentów sprowadzi się do kilku kliknięć, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu. Używanie platformy stanie się przyjemniejsze, a ilość generowanych dokumentów o wiele mniejsza. Nie koniec na tym…

 

Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę z systemem, przy każdej zakupionej pożyczce zobaczysz przydatne informacje:
• kwota podatku od danej inwestycji,
• termin płatności podatku,
• ile dni pozostało do terminu płatności (tu pojawią się też kolorystyczne przypomnienia).

 

Kolumna „Status deklaracji” określa, czy rozliczyłeś już podatek i czy zrobiłeś to poprawnie. Jeśli podczas wysyłania dokumentów popełnisz gdzieś błąd, np. wpiszesz niewłaściwą kwotę podatku za poprzedni rok, zobaczysz także stosowny komunikat. Dzięki tym rozwiązaniom możesz uniknąć opóźnień w opłacaniu podatków za inwestycje.

 najważniejsze informacje masz pod ręką

 

W mechaniźmie rozliczania zostało zaimplementowane specjalne zabezpieczenie, które zweryfikuje tożsamość inwestora (zdjęcie poniżej).

 

mechanizm weryfikujący

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy instrukcję pobrania Urzędowego Poświadczenia Odbioru złożonego dokumentu. Przypominamy, że deklaracje wysyłane elektronicznie wymagają UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru).

 instrukcja pobrania UPO

 

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami tak, jak jest Ci wygodnie:
• infolinia: 801-88-99-02*
• e-mail: kontakt@pro-zysk.pl
GG
Skype