Nowości na giełdzie prywatnejJeszcze przed Świętami planujemy wdrożyć ważne usprawnienia dla użytkowników giełdy prywatnej. Obszary, nad którymi obecnie pracujemy, dotyczą głównie informacji, które są wyświetlane sprzedającym i kupującym.

 

Rozpoznawanie oferty po identyfikatorze inwestycji
Zmiana ma na celu szybsze i łatwiejsze odnajdywanie własnych ofert. W zakładce „Moje oferty” zostanie dodana kolumna z identyfikatorem inwestycji. Użytkownik, który wystawi pożyczkę na sprzedaż, będzie dzięki temu mógł łatwiej odnajdywać oferty i zarządzać nimi.

 

Informacje o wartości pożyczki
Inwestorzy, którzy kupują pożyczki na giełdzie prywatnej, zyskają dodatkową informację o interesujących ich ofertach. Tuż przy cenie proponowanej przez sprzedawcę będzie wyświetlana cena, za jaką w chwili, gdy była wystawiana na giełdę prywatną, sprzedałaby ją firma. Informacje te będą dostępne wyłącznie dla pożyczek wystawionych po wdrożeniu usługi (nie będą uwsteczniane).

 

Automatyczne anulowanie oferty
Automatyczne anulowanie oferty wystawionej na giełdzie prywatnej zostanie wdrożone po to, by zapobiegać zdarzeniom, w których sprzedający nie otrzyma wpłaty klienta natychmiast po jej zarejestrowaniu w systemie. W momencie, gdy pożyczkobiorca wpłaci ratę, tej oferty nie będzie można kupić poprzez giełdę prywatną. Sprzedawca będzie mógł wystawić pożyczkę na sprzedaż ponownie uwzględniając jej nową wartość.

 

Powyższe usprawnienia giełdy prywatnej będą wdrażane w grudniu, jeszcze przed Świętami. W związku z tym uprzejmie informujemy, iż w działaniu aplikacji Pro-Zysk nastąpią przerwy, o których odpowiednio wcześniej poinformujemy użytkowników platformy. Zapraszamy również do przesyłania Waszych sugestii.

 

Aktualizacja: z dniem 09-12-2014 wszystkie powyższe zmiany zostały wdrożone