Otrzymaliśmy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej!To specjalne wyróżnienie jest nadawane firmom, które rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Dun and Bradstreet (Bisnode D&B Polska Sp. z o.o.), europejski lider w dostarczeniu informacji elektronicznej uznał, że P. U. H. „NOBILES 2” spółka cywilna Adam Zawisza, Anna Gorzawska, Grzegorz Czebotar to wiarygodne i stabilne finansowo przedsiębiorstwo.

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to potwierdzenie stabilnej sytuacji finansowej naszej firmy, wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej oraz terminowego regulowania zobowiązań. To bardzo ważne wyróżnienie, zwłaszcza z punktu widzenia Uczestników systemu PożyczkoPosiadacz.

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej PożyczkoPosiadacz


Na jakiej podstawie P. U. H. „NOBILES 2” S. C. otrzymała to wyróżnienie? Zostaliśmy poddani bardzo dokładnej ocenie: 

• przeanalizowano moralność płatniczą według programu Bisnode International Payment Monitor,
• porównano wskaźniki finansowe za ostatni rok rachunkowy
• oraz sprawdzono nas w największej w Polsce relacyjnej bazie powiązań korporacyjnych i osobowych.

 

Skala oceny jest czterostopniowa i została odniesiona do analiz za ostatni rok rozrachunkowy. Firma D&B Poland Sp. z o. o. przyznała nam najwyższe wyróżnienie, czyli złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Oryginał certyfikatu jest dostępny również pod tym linkiem: http://www.dnb.com.pl/2023177,firma,raport-handlowy,nip,6462494850,duns,522130418,p-u-h-nobiles-2-s-c.aspx

 

Dun and Bradstreet (D&B) to firma należącą do Grupy Bisnode, czołowy dostawca informacji cyfrowej w Europie.