NOWOŚĆ: Zgłaszanie sugestii w systemieWpływaj szybciej na działanie i wygląd PożyczkoPosiadacza! Skorzystaj z nowej funkcjonalności systemu, formularza ZGŁOŚ SUGESTIĘ.

Dla aktywnych PożyczkoPosiadaczy mamy kolejną dobrą informację! Od dziś przez specjalny formularz ZGŁOŚ SUGESTIĘ możesz przesyłać nam swoje pomysły, sugestie i opinie, jak poprawić działanie systemu. Zależy nam na tym, aby być w stałym kontakcie z PożyczkoPosiadaczami i wiedzieć,  co może Ci ułatwić korzystanie z platformy.


PożyczkoPosiadacz: Zgłoś sugestię

 

Po zalogowaniu na platformę PożyczkoPosiadacz w lewym górnym rogu zobaczysz przycisk ZGŁOŚ SUGESTIĘ, pod którym kryje się specjalny formularz. W pierwszej kolejności wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu (masz do wyboru kontakt mailowy lub telefoniczny). Następnie w pustym polu opisz swój pomysł lub sugestię. W ciągu doby (licząc dni robocze) skontaktujemy się z Tobą, by omówić szczegóły.

Również przez GaduGadu i Skype możecie teraz zgłaszać swoje uwagi. Nasi konsultanci dyżurują od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, a kontakt znajdziecie tu.

Będziemy wdzięczni za wszelkie Twoje sugestie, dlatego zachęcamy Cię do korzystania z nowej funkcjonalności.