Dwa nowe programy w PożyczkoPosiadaczu!Od czerwca 2013 do stycznia 2014 Uczestnicy PożyczkoPosiadacza mieli możliwość zarobienia średnio 18,09%. Dziś dajemy Wam narzędzia, dzięki którym WSZYSCY mogą zarobić dodatkowo!

Aby rozwijać System PożyczkoPosiadacz chcemy trafić do jak największej liczby osób, to oczywiste. Sądzimy jednak, że najlepszymi ambasadorami naszej marki jesteście Wy sami! Dlatego stworzyliśmy Programy „Polecaj” i „Agent”.

Polecasz i zarabiasz

Zaufanie to jeden z najważniejszych elementów budowania relacji. W PożyczkoPosiadaczu właśnie za to możecie teraz dodatkowo zarobić! Ile? To zależy od Was! Za polecenie każdego nowego Uczestnika dajemy Wam 2% od ceny zakupu każdej pożyczki, którą nowy Uczestnik nabył w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od podpisania umowy dostępu do systemu.
Kontakt: 801 88 99 02 wew. 3

Dla prowadzących działalność gospodarczą

Z PożyczkoPosiadaczem również przedsiębiorcy mogą zarobić dodatkowe pieniądze. Kontakty handlowe i doświadczenie to Wasz kapitał, który może Wam przynieść dodatkowe profity. Program Agent ma na celu rozwijanie sieci agencyjnej. Jakie będą zyski? Jak się do tego zabrać? Przeczytacie na stronie www.agent.pozyczkoposiadacz.pl oraz pod numerem telefonu 801 88 99 02 wew. 4