Dobre inwestycjeSzukasz dobrych inwestycji? Sprawdź Pro-Zysk!

Zastanawiasz się gdzie inwestować pieniądze? W Pro-Zysku znajdziesz dobre, polskie inwestycje. Dołącz teraz i przekonaj się!

Pro-Zysk to platforma finansowa, za pośrednictwem której istnieje możliwość kupowania pożyczek. Została stworzona, jako alternatywa dla „tradycyjnych” inwestycji.

Produktem inwestycyjnym są tutaj prawa majątkowe do udzielonych wcześniej pożyczek (na kwotę do 10.000 zł). Jako inwestor logujesz się na swoje konto, przeglądasz dostępne oferty pożyczek i kupujesz te, które Cię interesują.

Ofertę kierujemy do każdej osoby, która chce znaleźć produkt wygodny, nowoczesny i taki, na którym można dobrze zarobić. Nasi inwestorzy uzyskali średni przychód 25,51%* w okresie 1 października 2015 – 30 września 2016 dzięki inwestycjom w Pro-Zysku.

Jesteś zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kilka opcji na zarabianie

Inwestycje w pożyczki to pierwsza opcja. Aby zarabiać więcej pieniędzy z Pro-Zyskiem, inwestorzy mogą skorzystać z dwóch dodatkowych programów: Polecaj i Agent.

Program Polecaj

Idea programu jest bardzo prosta: polecasz, by zarabiać.

Program Polecaj

Pro-Zysk to dobre inwestycje. Jeśli zadbasz o to, aby inni się o tym przekonali i zaczęli z nami inwestować, zarobisz dzięki temu pieniądze. Ile dokładnie? Polecający ma 2% zarobku od ceny zakupu pożyczek kupionych przez nowego Uczestnika w ciągu 6 miesięcy od dnia zakupu pierwszej pożyczki (wynagrodzenie nie przysługuje od pozyskanego uczestnika, który jest małżonkiem innego uczestnika systemu Pro-Zysk).

Innymi słowy – Ty przyprowadzasz nowego inwestora, który kupuje pożyczki i otrzymujesz za to pieniądze.

Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć szanse na zarobek? Wykorzystaj potencjał Internetu i aktywnie informuj znajomych o naszym produkcie! Udostępniaj posty na Facebooku, przesyłaj wiadomości mailowe, czatuj na temat Pro-Zysku…

Aby polecić nowego inwestora i na tym zarobić, skorzystaj z formularza, który jest do tego przeznaczony. Formularz znajdziesz na stronie www.polecaj.pro-zysk.pl

Program Agent

Prowadzisz swoją działaność gospodarczą? Program Agent skierowany jest właśnie do Ciebie! Dzięki firmie i bazie klientów jaką posiadasz, możesz zarabiać z Pro-Zyskiem.

Współpraca

  1. Podpisanie umowy agencyjnej (warunkiem jest prowadzenie działalności gospodarczej).
  2. Polecenie Pro-Zysku nowemu klientowi.
  3. Podpisanie z nowym Uczestnikiem umowy dostępu do systemu Pro-Zysk.
  4. Zakup pożyczek przez Uczestnika Systemu Pro-Zysk.
  5. Rozliczenie odbywa się po zamknięciu każdego miesiąca sprzedaży.

Jesteś zainteresowany? Wejdź na www.agent.pro-zysk.pl i dowiedz się więcej.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do inwestorów Pro-Zysku i zacznij zarabiać!


* Średni przychód Uczestników systemu sprzedaży pożyczek liczony jest jako stosunek średniej miesięcznej wartości kapitału zakupionych pożyczek przez Uczestników systemu w okresie 12 miesięcy, tj. od dnia 01.10.2015 r. do 30.09.2016 r., w relacji do sumy udzielonych im w tym czasie rabatów oraz spłaconych na ich rzecz odsetek stanowiących dla pożyczek gotówkowych udzielonych w okresie do dnia 31.12.2015 r. czterokrotność wysokości stopy kredytu lombardowego NBP w stosunku rocznym, natomiast dla pożyczek gotówkowych udzielonych w okresie od dnia 01.01.2016 r. dwukrotność odsetek ustawowych uregulowanych w art. 359 § 2 Kodeksu cywilnego w stosunku rocznym.