Ponad 3500 inwestorów na platformie zaufało nam już ponad 3500 inwestorów

Ponad 3500. Tyle osób przystąpiło już do platformy inwestycyjnej Pro-Zysk. Kupują pożyczki i zarabiają na polecaniu. Czym zachęca Pro-Zysk do inwestowania?

Inwestycje w pożyczki

Inwestycje nie zawsze muszą polegać na kupowaniu tradycyjnych papierów wartościowych, takich jak akcje czy obligacje. XXI wiek obfituje w okazje do zarabiania. Jedną z nich jest Pro-Zysk, nowoczesna platforma finansowa, na której inwestorzy kupują pożyczki.

Zarabiają na odsetkach

Użytkownicy Pro-Zysku dostają ofertę kupienia pożyczki (jednej lub wielu). Decydują o przyjęciu lub odrzuceniu oferty. Gdy inwestor zdecyduje się na kupienie pożyczki, pożyczkobiorca będzie ją spłacał ratalnie właśnie inwestorowi.

W Pro-Zysku możesz kupić pożyczki udzielane na okres 36 miesięcy. Zyski z tych inwestycji inwestorzy czerpią przez cały czas, w którym pożyczka jest spłacana. Ponad 2000 osób, które regularnie kupuje pożyczki, ma okazję do zarabiania na odsetkach od raty pożyczki (dwukrotność odsetek ustawowych uregulowanych w art. 359 § 2 Kodeksu cywilnego w stosunku rocznym) i rabacie udzielonego podczas zakupu pożyczki.

Na czym jeszcze inwestorzy mogą zarobić?

Z Pro-Zyskiem nasi inwestorzy mają nie jedną, a wiele możliwości do zarabiania. Uczestnicy mogą skorzystać z:

Zachęcamy do dołączenia do platformy inwestycyjnej Pro-Zysk!