Zakończył się czas obowiązywania oferty specjalnej na limit zakupionych pożyczek!12 lipca 2013 roku skończy się okres oferty specjalnej, dotyczący ustalenia limitu wartości zakupionych pożyczek.

Osoby, które są zainteresowane podniesieniem limitu po tym czasie mogą dzwonić do naszych doradców, dyżurujących pod numerem telefonu: 801 88 99 02 lub zapoznać się z dokładnym opisem w zakładce: Darowizna

Cieszymy się, że zaproponowana przez nas oferta specjalna wzbudziła tak duże zainteresowanie. Często, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, pytacie o informacje na temat nowych, ciekawych ofert. Mając to na uwadze, o wszystkich wiadomościach, dotyczących nowych ofert specjalnych dowiecie się z naszej strony internetowej oraz przez newsletter.

Przypominamy, że nasza oferta specjalna, dla tych osób, które w okresie nią objętym zakupiły pożyczki przewiduje po tym czasie ustalenie górnej granicy limitu na poziomie wartości kupionych pożyczek. Nowa, wypracowana granica alokacji, będzie obowiązywać przez rok.