Jak wysłać deklarację PCC-3 przez Internet?Szukasz sposobu, aby ułatwić sobie pracę z dokumentami generowanymi przez Pro-Zysk? Skorzystaj z naszych podpowiedzi! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pierwszy w cyklu interaktywny samouczek, dzięki któremu zaczniesz sprawniej i szybciej korzystać z platformy.

 

Dzięki dokładnym instrukcjom zawartym w filmie dowiesz się, jak wygląda proces przesyłania deklaracji PCC-3 przez Internet. Dostępne są dwa warianty instrukcji: samouczek oraz demo. W każdej zawarte są te same informacje, podane jednak w innej formie.

 

Interaktywny samouczek


Klikaj w wyznaczone pola, otwieraj wskazane foldery i zapisuj wybrane pliki, aby krok po kroku przejść cały proces wysyłania deklaracji. Samouczek został podzielony na etapy, w których musisz podjąć pewne działania, by ukończyć zadanie.

 

przejdź do samouczka

 

Demo


Odtwórz film, aby zobaczyć, w co należy klikać podczas wysyłania deklaracji przez Internet. Film w ciągu kilku minut przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy procesu.

 

przejdź do dema

 

„Jak wysłać deklarację PCC-3 przez Internet?” to pierwsza instrukcja w cyklu. Kolejne tematy już są przygotowywane i będą sukcesywnie zamieszczane w dziale z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Gorąco zachęcamy do korzystania z nowych materiałów.