Konkurs zakończonyKonkurs „Opis idei zarabiania z Pro-Zyskiem” dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy za nadesłanie prac konkursowych.

 

Wyniki opublikujemy do 10 marca na stronie www.pro-zysk.pl/konkurs-opis-platformy. Aby ułatwić nam wzajemną komunikację w kwestiach dotyczących konkursu, stworzyliśmy dedykowany wątek na HyipForum (forum o inwestycjach online), który znajduje się tutaj. Jeśli chcesz zadać dodatkowe pytanie, skorzystaj z niego.

 

Na czym polegał konkurs?


Zadaniem uczestników było wytłumaczenie, w jaki sposób zarabia się w Pro-Zysku. Kreatywni mogli popisać się wyobraźnią, ponieważ forma pracy zależała wyłącznie od pomysłu. Opis mógł przybrać kształt prezentacji, dokumentu, filmu, tabelki itp. Osoby, które wzięły udział w konkursie, walczą o cenne nagrody: nowoczesnego tableta Samsung Galaxy Tab 3, pamięć USB Spark 32 GB oraz półroczne subskrypcje na forum o inwestycjach online - HyipForum.

 

Proste zarabianie?


Owszem! Codziennie udowadniamy, że w prosty sposób można zarabiać pieniądze w Pro-Zysku. Nie trzeba być przy tym ekonomistą, nie trzeba mieć żyłki do biznesu i nie trzeba też znać się na rynku pożyczek. Wystarczy być aktywnym na naszej platformie! Mamy nadzieję, że podobny przekaz odnajdziemy w pracach konkursowych – najlepsza z nich zostanie opublikowana na łamach naszego serwisu.