Wyniki konkursu “Wymyśl nazwę.pl”Dwa tygodnie temu zakończyliśmy konkurs na nową nazwę dla systemu inwestycyjnego. Dziś oficjalnie możemy już ogłosić, która nazwa wygrała.

 

W dniach 18.08-15.09 przeprowadziliśmy konkurs “Wymyśl nazwę.pl”, w którym można było wygrać nowoczesny sprzęt elektroniczny: iPad mini oraz cyfrowe aparaty fotograficzne marki Canon. Uczestnicy konkursu poprzez stronę www.wymysl-nazwe.pl mogli zgłaszać maksymalnie pięć propozycji nowej nazwy systemu inwestycyjnego.

 

Zadaniem konkursowiczów było stworzenie nowej nazwy dla systemu inwestycyjnego, która będzie eksponować jego główne atuty: rentowność, innowacyjność oraz prostotę. Ponadto nazwa musi nieść pozytywne skojarzenia, być łatwa do rozpoznania i zapamiętania oraz nie powinna przypominać nazw innych marek krajowych i światowych.

 

W ciągu 29 dni spłynęło do nas blisko 1000 pomysłów - konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem zwłaszcza wśród naszych klientów. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ nie tylko ilość, ale także jakość propozycji była bardzo wysoka. Wyniki są już dostępne pod adresem www.wymysl-nazwe.pl

 

Nagrody otrzymują:
1. Sebastian Maćkowiak - Prozysk
2. Lidia Jamroży - Zarobkowicz
3. Grzegorz Jochimiak - PremiumProfit
4. Paweł Byrdak - Express Profit
5. Joanna Ryfczak-Dodatko - Finansjusz

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ciekawych pomysłów oraz dziękujemy za uczestnictwo.


Co dalej z PożyczkoPosiadaczem?

 

Zawsze uważnie wsłuchujemy się w opinie naszych klientów, dlatego poważnie podeszliśmy do sugestii dotyczących nazwy PożyczkoPosiadacz. Na bazie wielu opinii zdecydowaliśmy, że marka musi przejść tzw. refreshing. Wybierając nową nazwę wykonaliśmy pierwszy krok w tym kierunku. W najbliższym czasie zobaczycie planujemy wprowadzić w życie kolejne zmiany, na które złożą się między innymi:
- nowe logo,
- nowa kolorystyka systemu,
- nowa strona www,
- uproszczone treści oraz wiele, wiele więcej.

 

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych, w których na bieżąco będziemy informować o etapie naszych prac.

 

Facebook
Google+
Zarabianie w PożyczkoPosiadaczu