Ponad 2 500 osób inwestuje na platformieZ nieukrywaną dumą prezentujemy nasze najnowsze osiągnięcia: na kupowaniu pożyczek w PożyczkoPosiadaczu zarabia już ponad 2 500 inwestorów! Nowoczesna forma inwestycji zdobywa coraz szersze grono odbiorców - kamieniami milowymi w rozwoju platformy były dwa wydarzenia, które miały miejsce na początku i w połowie bieżącego roku.

 

Nowi inwestorzy docierają do nas głównie z polecenia zadowolonych klientów; polecający stali się żywą reklamą systemu, co cieszy nas tym bardziej, iż w lutym b.r. wprowadziliśmy dla nich możliwość zarabiania na tym. Otworzenie programu afiliacyjnego Polecaj spowodowało, że aktywni Uczestnicy chętniej tłumaczyli zasadę działania PożyczkoPosiadacza, co dało pozytywne rezultaty.

 

Drugim kamieniem milowym w rozwoju platformy było nadanie przez firmę Dun and Bradstreet (Bisnode D&B Polska Sp. z o.o.) złotego Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej. Dun and Bradstreet to europejski lider w dostarczaniu informacji elektronicznej; korzysta z ogromnej ilości baz danych oraz autorskich metod badania podmiotów gospodarczych. P. U. H. „NOBILES 2” S. C. otrzymało najwyższy - złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Wiarygodność firmy została po raz kolejny potwierdzona, co przekonało wielu inwestorów do zarabiania w PożyczkoPosiadaczu.

 

Ważnym aspektem PożyczkoPosiadacza są jego atuty:
• sprzedaż nowatorskiego produktu (pożyczki do 4 500 zł)
• prosta i przejrzysta platforma (autorski system)
• profesjonalna obsługa klienta indywidualnego

 

Ilość aktywnych inwestorów rośnie z dnia na dzień. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zaprezentować nasze kolejne osiągnięcia. Zachęcamy do korzystania z możliwości PożyczkoPosiadacza oraz zarabiania na polecaniu.