Rozdajemy upominki



Do rozdania mamy aż 200 kompletów gadżetów. Aby otrzymać spersonalizowany upominek, wystarczy, że pokażesz nam swoje zainteresowaniem PożyczkoPosiadaczem w jeden z poniżej opisanych sposobów.

 

Prosimy, abyś w mailu z informacją do nas napisał w jakim mieście obecnie przebywasz. W tytule wiadomości napisz odpowiedni kod zadania (np. K001, K002) i wyślij ją na adres upominek@pozyczkoposiadacz.pl. Do dzieła!

 

Sposób 1
Wymyśl temat na blogowego posta. 50 pierwszych osób, które zaproponuje i prześle mailem temat na bloga Natalii i Artura otrzyma upominek. Maila zatytuuj: K001. Zabawę przedłużyliśmy do 19.09.2014

 

Sposób 2
Udostępnij na swojej facebookowej tablicy ten post i napisz nam o tym maila. Pierwszych 50-ciu udostępniających, którzy wykażą się refleksem, odbierze upominek. Maila zatytuuj: K002. 

 

Sposób 3 - dwa zestawy za jednym zamachem
Polub nasz fanpejdż na Facebooku i udostępnij post o upominkach - zabawa dla pierwszych 50 osób, które zareagują. Jeśli wolisz Google+, dołącz do naszej społeczności. To dla 25 pierwszych osób, które zapiszą się do naszych kręgów. Maila zatytuuj: K003. 

ga
 

W mailu zwrotnym otrzymasz informację, gdzie Twój upominek będzie na Ciebie czekać. UWAGA! Upominki z kodami K001, K002 oraz K003 rozdajemy tylko do końca września!