KONKURS! Wymyśl nową nazwę dla systemu, walcz o nagrody!Ogłaszamy konkurs na nową nazwę dla naszej platformy finansowej. Do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 3 000 złotych!

 

Już w październiku b.r. przedstawimy nowy wizerunek systemu sprzedaży pożyczek. Zmiany obejmą stronę www, foldery reklamowe, nazwę oraz prawdopodobnie kolorystykę. Produkt od podstaw był tworzony z myślą o pomnażaniu pieniędzy naszych klientów, dlatego pragniemy, by to właśnie oni mieli największy wpływ na jego zawartość i wizerunek. Właściciele spółki zdecydowali się na ten krok, ponieważ od dłuższego czasu odbierali sygnały, że obecna nazwa wprowadza w błąd i jest mylnie kojarzona.

 

Tylko teraz możesz dosłownie współtworzyć markę NA NOWO! Jak tego dokonać? Wystarczy, że wymyślisz dla niej atrakcyjną nazwę i do 15 września 2014 r. prześlesz przez formularz dostępny na stronie www.wymysl-nazwe.pl. Pamiętaj, aby twoja propozycja kojarzyła się z innowacyjnością i zyskiem, ponieważ właśnie te wartości reprezentuje nasz produkt.

 

Autorzy najlepszych propozycji otrzymają wartościowe nagrody: iPad mini oraz cyfrowe aparaty fotograficzne marki Canon PowerShot A2600. Koniecznie weź udział w zabawie i zawalcz o nagrody! Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

 

wymysl-nazwe.pl