Rok z PożyczkoPosiadaczemŚredni przychód Uczestników systemu PożyczkoPosiadacz po 12 miesiącach wynosi 24,85%. Przez ten rok mogliście obserwować wiele zmian zachodzących na platformie; najważniejsze z nich zebraliśmy i opisaliśmy poniżej.

 

Giełda pożyczek

W PożyczkoPosiadaczu wyznajemy zasadę, że zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego w październiku wprowadziliśmy Giełdę pożyczek. To miejsce, w którym można odsprzedać nabytą wcześniej pożyczkę przez całą dobę!

 

Fan pejdże

Używacie nowych mediów? Dodajcie PożyczkoPosiadacza do obserwowanych fan pejdży! Platformy społecznościowe, na których mamy swoje konta, pełnią rolę dodatkowego kanału komunikacji, z którego część z Was korzysta na co dzień. Z kolei tych, którzy jeszcze nie przekonali się o szybkości działania nowych mediów serdecznie zapraszamy do śledzenia nowinek z naszego podwórka via Facebook i Google+.

 

Zgłaszanie sugestii

„Zgłoś sugestię” to jedna z najnowszych zmian, jakie wprowadziliśmy w systemie (pisaliśmy o tym tu: klik). Po zalogowaniu na swoje konto każdy PożyczkoPosiadacz ma możliwość szybkiego przesłania nam informacji o swoim pomyśle czy błędzie w systemie. Wystarczą dwa kliknięcia i już! Co więcej, od poniedziałku do piątku możecie także na żywo omówić swoje pomysły z naszymi konsultantami na GaduGadu i przez Skype; numery kontaktowe znajdują się tu.

 

Zgłaszanie sugestii w systemie PożyczkoPosiadacz 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

W ostatnim newsie pisaliśmy o przyznaniu nam złotego Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej przez Dun&Bradsteet, europejskiego lidera informacji elektronicznej. Czy wiecie o czym świadczy taki certyfikat? To potwierdzenie stabilnej sytuacji finansowej naszej firmy, wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej oraz terminowego regulowania zobowiązań.

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

 

W ciągu 12 miesięcy dynamicznie rozwijaliśmy naszą platformę. W tym wszystkim jednak wciąż najbardziej cieszy nas fakt, że co miesiąc Uczestnicy systemu PożyczkoPosiadacz zarabiają więcej.