Wybudowany za pieniądze z darowiznDarowizny, które PożyczkoPosiadacze przeznaczali na opiekę nad klubem KS Soła Oświęcim, zostały wykorzystane w najlepszy z możliwych sposobów: wybudowano za nie stadion piłkarski. Położona murawa, postawione ogrodzenie czy nowe trybuny to efekty kilku miesięcy prac nad modernizacją całego obiektu.

www.sola.pozyczkoposiadacz.pl to strona internetowa, na której można zobaczyć, na co dokładnie zostały przeznaczone wszystkie darowizny. Klub sportowy zyskał jednak coś więcej, niż nowy obiekt. Przede wszystkim zmieniła się jakość treningów. W ciągu kilku sezonów drużyna wyszła z ligi okręgowej, zaliczyła 3 awanse pod rząd i gra obecnie w III lidze.

 

Rozwijamy się dzięki Waszym darowiznom

 

Do sukcesów Soły przyczynili się bezpośrednio darczyńcy, którzy od samego początku aktywnie wspierali możliwość rozwoju klubu i zaplecza sportowego (kupno nowego sprzętu, wyjazdy na sparingi i mecze, szkolenia zawodników). Kadra piłkarska z kilkunastu zawodników powiększyła się do prawie 200 osób, wśród których znalazły się dzieci, młodzież i dorośli.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.sola.pozyczkoposiadacz.pl, na której znajdziecie więcej informacji.