Kiedy kupujemy pożyczki?Rano, popołudniu czy wieczorem - kiedy kupujemy najwięcej pożyczek? Czy sezon ma wpływ na nasze nastroje zakupowe? I czy jest jakiś szczególny miesiąc, gdy chcemy inwestować odważniej?

Przyjrzeliśmy się wynikom z ostatnich lat (od 2013 roku do 2017) i przygotowaliśmy kilka ciekawostek. Zapraszamy!

Kiedy najczęściej kupujemy pożyczki?

W Pro-Zysku najchętniej kupujemy pożyczki z samego rana – jeszcze przed śniadaniem. Potem zabieramy się za swoje codzienne obowiązki – pracę, opiekę nad dziećmi, sprawy domowe i… tak mija większość dnia. Gdy ponownie zajmujemy się Pro-Zyskiem, jest już wieczór.

Dzień tygodnia a aktywność inwestorów

Czy chętniej kupujemy pożyczki z początkiem, czy z końcem tygodnia? Okazuje się, że im bliżej weekendu, tym jesteśmy lepiej nastrojeni na inwestycje. Tendencje zakupowe naszych inwestorów pokazują, że nowych zakupów dokonujemy zazwyczaj w czwartki i piątki.

Na wakacje z inwestycjami

Termometr pokazuje ponad 20°C? To czas dla naszych inwestorów, aby kupić pożyczkę! I choć przez całe lato inwestujemy intensywnie, to najwięcej pożyczek zdarza nam się jednak kupować w maju.

Letnia Promocja

Letnia Promocja Pro-Zysku - skorzystaj do 15 września

Chcesz dołączyć do inwestorów Pro-Zysku? Do 15 września skorzystasz z Letniej Promocji. Zadzwoń pod numer 801 88 99 02* i dowiedz się więcej!