Aplikacja Pro-Zysk teraz dostosowana do urządzeń mobilnychResponsywna aplikacja Pro-Zysk

Do dyspozycji inwestorów oddajemy responsywną aplikację Pro-Zysku. Od teraz możesz inwestować także przez smartfon czy tablet.

Strona responsywna to taka, która płynnie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu. Niezależnie od tego, czy jest oglądana na małym ekranie telefonu, czy na dużym monitorze – adres i zawartość nie zmieniają się.

Widok po zalogowaniu
Widok Oferty pożyczek

Z myślą o komfortowych zakupach w aplikacji Pro-Zysk, dostosowaliśmy jej funkcjonalności i wygląd do małych ekranów – takich jak tablet czy smartfon. Aktualna wersja łączy zalety naszego systemu inwestycyjnego z możliwościami, jakie dają urządzenia mobilne .

Logując się do aplikacji Pro-Zysk z dowolnego urządzenia, Inwestor skorzysta ze wszystkich możliwości inwestycji internetowych:

  • Zmiana alokacji kapitału
  • Zarządzanie inwestycjami
  • Dziennik inwestora
  • Edycja profilu
  • Kontakt z obsługą techniczną
Pożyczki trwające
Pożyczki trwające

Pod kątem bezpieczeństwa korzystania z aplikacji nie zmieniło się nic. Logowanie wciąż jest dwuetapowe, a połączenie szyfrowane.

Komunikaty
Alokacja kapitału

Pro-Zysk rozwija się zgodnie z oczekiwaniami inwestorów , dlatego tak ważne są sugestie, które do nas docierają. Zachęcamy do korzystania z modułu Zgłoś sugestię, abyśmy wciąż mogli ulepszać nasze usługi.

Moduł Zgłoś sugestię