Zabytkowa „Biała Perła” nagrodą na loterii19 czerwca w Oławie odbywa się V Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych. Podczas imprezy organizowana jest loteria, z której dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne. Pro-Zysk ufundował wyjątkową nagrodę do loterii.

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Oławie to coroczne święto fanów klasycznej motoryzacji. Marka Pro-Zysk została zaproszona do współpracy podczas piątego zlotu. Jedną z atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy jest loteria „Oławska Syrenka”, z której cały dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Pro-Zysk ufundował nagrodę w loterii – fiata 126p, „Białą Perłę”.

- Samochód, który dostaliśmy był w stanie opłakanym, można powiedzieć – wręcz tragicznym. – mówi Robert Stachura, lakiernik. Odrestaurowanie pojazdu było sporym wyzwaniem. Odnowiona została cała blacharka, lakier, wykonano remont silnika, remont zawieszenia oraz remont skrzyni biegów. - Samochód będzie jedną z głównych nagród w loterii, z której pieniądze przekazane będą na pomoc dzieciom – dodaje.

Pro-Zysk chętnie angażuje się w działania przynoszące korzyści lokalnym społecznościom czy osobom potrzebującym. Dzięki darowiznom przekazywanym na KS Soła Oświęcim, klub rozwija talenty swoich podopiecznych na nowym boisku. Niedawno uruchomiliśmy także możliwość przekazywania darowizn na Fundację „Bliżej Szczęścia”. Organizacja niesie pomoc potrzebującym w bardzo szerokim zakresie.

Zachęcamy do polubienia profili Pro-Zysku oraz Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Zabytkowych w Oławie na Facebooku.